Oho! Pigi savaitgalio kelionė į Paryžių, 165 € už tiesioginį skrydį ir apartamentus Paryžiuje su galimybe atšaukti (09.15-09.18)


Puiki kelionės idėja į Paryžių. Suradome nerealiai pigų skrydį į Paryžių Buvo oro uostą, tiesiai iš Vilniaus. Skrydis į abi puses 72 eurai. Apartamentai pačiame miesto centre, galimybė juos atšaukti ir svarbiausiai visai šalia metro stotelė iš kurios pasieksite visus Paryžiaus lankytinus objektus ir populiarias vietas. Tai yra savarankiškos kelionės idėja. 

Pigūs tiesioginiai skrydžiai į Paryžių

Pigus skrydis į Paryžių.

  Kelionės datos: išvykimas iš Vilniaus rugsėjo 15 dieną, grįžimas į Vilnių iš Buve oro uosto rugsėjo 18 dieną.  Manau tai viena iš nedaugelio galimybių pigiai nuskristi į Paryžių rugsėjo mėnesį, tuomet kai orai dar nespėja atšalti. Vidutinė orų temperatūra Paryžiuje rugsėjo mėnesį yra apie 18 laipsnių šilumos. 

Pigūs apartamentai su galimybe juos atšaukti

Rinktis pigų viešbutį Paryžiuje.

 

Tai apartamentai pačiame Paryžiaus centre, juose yra mini virtuvė ir svarbiausia yra visai šalia metro stoties. Apartamentus galima atšaukti, jei nenorite šios paslaugos tai kana dar labiau sumažės. Tai yra kaina apsistojant apartamentuose dviese. 


Lankytinos vietos Paryžiuje: jei jau pasirinksite šią savarankišką kelionę pasiplanuokite šiek tiek daugiau papildomų išlaidų nes reikės nuvykti iš oro uosto iki viešbučio ir atgal, metro bilietai, bilietai už patekimą į lankytinus objektus. Lankytinų vietų Paryžiuje tikrai daug, rekomenduoju aplankyti Eifelio Bokštą, Lovro muziejų, Noterdamo bažnyčią, Eliziejaus laukus, Triumfo Arką ir kitas vietas. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *