Bulgarija – Viskas įskaičiuota, Auksinės Smiltys paplūdimyje, 7 naktys Burgase rugpjūčio mėnesį, 445 €

Burgas - viešbutis.

Kelionė į Bulgariją rugpjūčio mėnesį. Burgaso kurortas vienas gražiausių kurortų Bulgarijoje. Kelionių organizatorius “Novaturas” organizuoja šią kelionę: 7 naktys gerus atsiliepimus turinčiame viešbutyje, paslauga “Viskas įskaičiuota”, kaina 445 eurai asmeniui. Šiuo metu kelionių kainos yra pasiekusios kainų piką, surasti pigią kelionę nėra lengva. Šį kelionė mūsų manymu šiuo metu yra viena pigesnių, nors dar prieš mėnesį galėjai pailsėti beveik dvigubai pigiau tame pačiame viešbutyje :).

Kelionė į Bulgariją

Kelionės data: Rugpjūčio 18-25 dienos. Kelionės organizatorius: Novaturas. Planuojama oro temperatūra rugpjūčio mėnesį Burgase yra apie 23 laipsniai šilumos, vandens vidutinė temperatūra rugpjūtį yra apie 26 laipsniai šilumos. 

Burgasas  – labai gražus pusiasalis esantis Bulgarijoje. Apie šimtas kilometrų nuo Varnos miesto. Burgasas patraukli vieta pailsėti nes kainos vis dar prieinamos lietuviui. Skaidrus vanduo ir saulėti orai. Lankytinas kurortas Bulgarijoje. Patekti į patį Burgaso pusiasalį nieko nekainuoja, automobilį reikės palikti netoli pusiasalio mokamoje arba jei pavyks rasti nemokamoje vietoje. Parkingas kainuoja nebrangiai tikrai pigiau nei Vilniuje. Jei gyvensite rekomenduojamame viešbutyje tai nereikės nei automobilio, Auskinių Smilčių paplūdimys yra visai greta Burgaso pusiasalio. 

Taip atrodo patekimas į Burgasą iš Bulgarijos. Pakankamai didelis eismas tačiau į pusiasalį važiuoti tikrai neverta, jis nėra didelis o turi daug ką Jums parodyti .Senas pastatas Burgaso viduryje.

Kelių tūkstančių metų pilis Burgase. Tokių pilių yra ne viena šiame pusiasalyje.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *