5 dienų kelionė į Kiprą prieš Šv. Kalėdas kaina 156 €(12.16-12.21)

Kipras vakare, laivai

Lekiam į Kiprą prieš pat Šventas Kalėdas

Labai pigi kelionės idėja trumpoms atostogoms į Kiprą. Tiesioginiai skrydžiai į Pafosą kainuoja 85 5 (kaina gali greitai pasikeisti) ir labai erdvūs ir puikiai lietuvių vertinami apartamentai Kipre. Jums reikia apsispręsti ir čiupti lėktuvo bilietus bei rezervuoti nakvynę. Vidutinė orų temperatūra Kipre gruodį 17 laipsnių šilumos.

Tiesioginis skrydis iš Rygos į Kiprą ir atgal į Kauną

Labai pigūs lėktuvo bilietai tiesiogiai iš Rygos į Kiprą Pafosą. Skrydis atgal į Kauną. Išvykimas gruodžio 16 d. grįžimas į Kauną gruodžio 21 dieną. (Bilietų kaina nuolat keičiasi).

Rekomenduojami pigūs ir erdvūs apartamentai Kipre

Pasižvalgius po Bookingą suradau labai puikius apartamentus. Svarbiausia, kad radau apartamentus turinčius labai gerus atsiliepimus lankytojų iš Lietuvos. Tai 65 kv.m. apartamentai su baseinu kieme (gruodį baseine nuveiksite ne kažką 🙂 ), ir netoli jūros.

Artemis apartamentai pafose

Pigus viešbutis.

Brangesni apartamentai su “Pusryčiais įskaičiuota”

Jei norite apsistoti Pafose su pusryčiais rekomenduojame šį puikų viešbutį kuris apsistojant dviese kainuos 100 brangiau už 5 naktis.

Pyramos viešbutis pusryčiai įskaičiuota

Pigus viešbutis.

Orai Kipre gruodį

Metrologų istoriniai duomenys rodo, kad gruodžio mėnesį Pafose vyrauja vidutinė 17 laipsnių šiluma. Šiluma nukrenta naktį iki 13 laipsnių, o dieną pakyla iki 20 laipsnių šilumos. Vidutinė jūros vandens temperatūra 19 laipsnių šilumos.