Kipras – labai pigi kelionė į Kiprą, 4 naktys 155 € – pigus skrydis ir apartamentai su pusryčiais bei galimybe juos atšaukti (11.27-12.01)


Pigi savarankiškos kelionės idėja į Kiprą lapkričio mėnesį. Suradau ganėtinai pigius skrydžio bilietus į Larnaką Kipre ir žinoma patogius apartamentus Kipre. Mane nustebino apartamentų kainą bei galimybė juos atšaukti nemokamai iki lapkričio 25 dienos. Pigus skrydis į Kiprą

Štai Jums pigių lėktuvo bilietų pavyzdys. Pasirinkite Wizzair avialinijas ir užsisakykite pigų skrydį tiesiai į Kiprą iš Vilniaus. Kelionės data: išvykimas lapkričio 27 dieną. Grįžimas : gruodžio  dieną. 

Rinktis pigų skrydį.Orai Kipre Lapkričio mėnesį

Orai Kipre lapkritį yra geeerokai šiltesni nei tuo metu Lietuvoje!. Orų statistika statistika skelbia, kad vidutinė oro temperatūra lapkričio mėnesį Kipre vyrauja apie 18 laipsnių šilumos. Svarbiausia, kad vandens temperatūra išlieka apie 22 laipsniai šilumos. Gruodį vidutinė orų temperatūra išlieka apie 15 laipsnių šilumos. Išvada lieka tokia: gal ir nepasimaudysite, tačiau labai tikėtina, kad nukeliausite į Kiprą tarsi į besibaigiančią vasarą Lietuvoje 🙂Pigūs apartamentai su pusryčiais Kipre

Štai Jums ganėtinai pigių apartamentų Kipre pasiūlymas. Apartamentų kaina nurodyta apsistojant dviese keturioms naktims Larnakoje Kipre. Tai dviejų žvaigždučių viešbutis, kuris siūlo  net ir pusryčius už nurodytą kainą. 

Rinktis viešbutį.

Apartamentai Kipre rekomenduojami poroms

Jei netinka prieš tai siūlyti apartamentai rekomenduoju ir šiuos apartamentus. Booking jos vertina kaip puikius apartamentus poroms. Šie apartamentai yra šiek tiek brangesni nei prieš tai siūlyti, tačiau jų kokybė taip pat šiek tiek geresnė.

Rinktis viešbutį.

Galiausiai jei jau nusprendėte išmėginti šią kelionę rezervuokitės bilietus ir apartamentus, pasirinkite apartamentus su galimybe atšaukti taip galėsite juos pasikeisti. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *