Paryžius – 5 naktys, Pigus skrydis ir 3*** viešbutis Paryžiuje 177 € | pigi kelionės idėja (10.22 – 10.27)

Eifelio bokštas Paryžiuje - Pigi kelionės idėja į Paryžių ir lankytinos vietos Paryžiuje.

Pigi savarankiškos kelionės idėja, kuria skubu pasidalinti su Jumis. Baigiantis vasarai pasinaudokite galimybe nuskristi į Paryžių.  Suradau Jums pigų skrydį iš Vilniaus į Paryžiaus Buvo oro uostą su Wizzair avialinijomis, o grįžimas į Vilnių su Ryanair avialinijomis. Šis skrydis į Abi puse kainuos tik 47 eurai. Pigus skrydis į Paryžių

Štai Jums pigių skrydžio bilietų pasiūlymas. Skrydžio į vieną pusę kaina tik 17.5 euro žmogui. Išvykimas spalio 22 dieną iš Vilniaus oro uosto.

Pigus skrydis iš Paryžiaus į Vilnių

Kelionei atgal rinkitės skrydį iš Paryžiaus į Vilnių su Ryanair avialinijomis. Skrydžio iš Paryžiaus į Vilnių kaina tik 30 eurų žmogui. 

Kai jau pasirūpinsite pigiai kelionės bilietais pereikite prie patogaus ir geroje vietoje viešbučio. Suradau Jums kelis pigius viešbučius Paryžiuje kurie mano manymu yra ganėtinai geri. Svarbiausia geri atsiliepimai ir šalia metro. Be metro ši kelionės idėja nebūtų tokia patraukli. Aš visuomet ieškau nakvynės šalia metro, nes norisi pasiekti bet kurį miesto kampelį. Pigus viešbutis Paryžiuje

Štai pirmas viešbučio variantas. Jis visai šalia metro stoties. 

Rinktis viešbutį.

Jei kartais netinka šis viešbutis pabandykite kitą, kuris yra keliais eurai brangesnis. Tačiau jis turi šiek tiek geresnius atsiliepimus. Svarbiausia geri atsiliepimai iš Lietuvos keliautojų 🙂

Rinktis viešbutį.

Jei nesugalvojai ką veikti Paryžiuje labai rekomenduoju aplankyti pagrindinius lankytinus objektus Paryžiuje:

Eifelio bikštas

Tai tikriausiai pagrindinė Paryžiaus vizitinė kortelė, kurią Paryžiaus miestas afišuoja visur kur tik galima. Ir tai daro tikrai ne be reikalo, o todėl kad šis traukos objektas tikrai įdomus. Verta ten užsukti. Bilieto į Eifelio bokštą kaina apie 10 eurų. Jusm reikės nusipirkti bilietą ir tikėtina, kad palaukti eilėje. Rekomenduoju aplankyti Eifelio bokštą ryte, ateikite ir užsiimkite eilę šiek tiek prieš atidarant Eifelio bokštą.

Triumfo Arka

Tai dar viena lankytina vieta Paryžiuje. Norint patekti į Triumfo Arką jums reikės nusipirkti bilietą, kuris taip pat kainuoja apie  8-10 eurų žmogui. Aš asmeniškai nesikėliau į Triumfo Arkos viršų, pasigrožėti ir įamžinti pakako prie Triumfo Arkos.

Eliziejaus Laukai ir Luvro muziejus

Du greta esantys Paryžiaus traukos objektai, kuriuos tikrai vert aplankyti. Eliziejaus laukus aplankysite nemokamai, o patekimas į vieną didžiausių pasaulyje muziejų, kuriame puikuojasi garsus Mona Liza paveikslas kainuoja apie 12 eurų. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *