Barselona – labai pigi kelionė į Barseloną, 4 naktys 142 €, tiesioginis skrydis ir pigūs apartamentai centre (11.12-11.16)


Dar viena labai pigi savarankiška kelionė tik šį kartą kelionė į Barseloną. Suradau Jums pigų tiesioginį skrydį į Barseloną ir kaip visada gerus ir patogioje vietoje apartamentus Barselonoje šalia metro stoties. Aplankykite populiarias vietas Barselonoje tokias kaip Magiški Fontanai, Picaso muziejus, Barselonos atrakcionų parką ar net Barselonos Camp Nou stadioną. Pigus tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Barseloną

Štai Jums ir pigus skrydžio pasiūlymas. Išskridimas į Barseloną lapkričio 12 dieną. Grįžimas į Vilnių Lapkričio 16 dieną. Dėmesio tai yra savarankiška kelionė, reikia numatyti papildomas išlaidas už draudimą, jei reikia bagažą, pervežimą iki viešbučio ar kitus. 

Orai Barselonoje lapkričio mėnesį

Pasidomėjau kokie orai vyrauja Barselonoje lapkričio mėnesį ir štai Jums rezultatas: Vidutinė oro temperatūra lapkritį yra 15 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra 18 laipsnių šilumos.  Šis oras neatrodo viliojantis jei norite pasimaudyti Jūroje bet jis labai patogus jei norėsite pasižvalgyti po Barseloną ar tiesiog pailsėti. Pigūs apartamentai Barselonoje

Suradome ir kaip visada pasidaliname surastu laimikiu, apartamentai pačiame mieste svarbiausia šalia metro stoties. Jūs galėsite pasiekti bet kurį Barselonos kampelį. Kaina nurodyta apsistojant apartamentuose dviese. Kaina vienam gaunasi tik 66 eurai už keturias naktis. 

Rinktis viešbutį.

Brangesnė tačiau kokybiškesnė nakvynė viešbutyje

Jei apartamentai jau užimti ar tiesiog jie pasirodė nepatrauklūs siūlau Jums viešbutį su gerais atsiliepimais. Viešbučio kaina nurodyta apsistojant dviese. Taigi kaina vienam už keturias naktis viešbutyje apie 83 eurus. 

Rinktis viešbutį.

Jei patinka mano idėja pasidalink įspūdžiais mūsų Facebook profilyje. Lėk ir rezervuok kelionę 🙂

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *