Antalija – kelionė į Turkiją, Viskas Įskaičiuota 389 €, 4 naktys Alanijos regione (08.20-08.24)


Tai kelionė į Turkiją su paslauga Viskas įskaičiuota. Išvykimas į kelionę rugpjūčio 20 dieną. Grįžimas iš Turkijos į Vilnių rugpjūčio 24 dieną. Galimybė trumpam pasižvalgyti po Antalijos regioną, kuri yra vadinama viena mistiškiausių kampelių žemėje. Aukščiausios klasės barai ir restoranai, paplūdimiai vienoje vietoje.

TurkijaNuostabus vaizdas Turkijoje naktį. Netoli Antalijos yra gausu lankytinų ir populiarių vietų, kuriuos galima apvažiuoti per viena ar dvi dienas. Rekomenduojame pamatyti Termesą, Aspendą, Sidę ir kitas lankytinas vietas. 

Kelionė į Turkiją 

Kelionių organizatorius “Novaturas” organizuoja minėtą kelionę į Alanijos regioną. Viešbutis apie 90 metrų iki paplūdimio, 13 kilometrų iki Alanijos miesto. Į kainą įskaičiuota ir paslauga “Viskas įskaičiuota”.

 

 

Šiuo metu Turkijoje yra 29 laipsniai šilumos, dieną temperatūra gali šoktelti net iki 35 laipsnių šilumos. Taigi ši kelionė nėra pigi palyginus su kelionėmis kurias pavyko rasti dar prieš mėnesį, kaip bebūtų tai vienas pigesnių pasirinkimų šiai dienai.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *