Nica – pigi kelionė į Nicą 123 €, 4 naktys apartamentuose, pigus tiesioginis skrydis į Nicą


Kelionės idėja į Nicą. Labai pigus skrydis į Nicą ir atgal į Vilnių už 53 eurus žmogui. Taip suradau jums pigius apartamentus pačioje Nicoje. Skrydis ir apartamentai, kuriose apsistosite 4 naktis kainuos apie 123 eurus. Tai tikrai žema kaina. Siūlau Jums šią savarankišką kelionę.Pigus tiesioginis skrydis 

Štai Jums be galo pigus skrydis į Nicą, lėktuvo bilietai į abi puses kainuoja 53 eurus žmogui.  Jei užsikabinai čiupk lėk į avialinijų Wizzair puslapį ir griebk bilietus. 

Orai Nicoje

Orų statistika nurodo, kad vidutinė orų temperatūra Nicoje lapkričio mėnesį yra 15 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra Nicoje Lapkričio mėnesį yra apie 18 laipsnių šilumos. Pigūs apartamentai pačioje širdyje

Skubu pasidalinti ganėtinai pigiais tačiau gerai vertinamais apartamentais pačioje Nicos širdyje. Netoli viešbučio yra Nicos paplūdimys. Tai yra dvivietis numeris kaina nurodyta jei apsistosite dviese. 

Rinktis viešbutį.

Brangesni apartamentai Nicoje

Jei nepatiko prieš tai buvę apartamentai siūlau Jums geresnius, bet šiek tiek brangesnius apartamentus. Ganėtinai erdvūs apartamentai Nicoje, jie taip pat netoli jūros. Nakvynės kaina jei apsistosite dviese, vienam kainuos 77 eurus už keturias naktis. 

Rinktis viešbutį.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *