Savaitės kelionė į Maltą su pusryčiais 135€, pigus skrydis ir apartamentai (11.29-12.06)

Malta - Pixbay

Labai pigi kelionė į Maltą – pigus tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Maltą ir atgal kainuoja 65 € žmogui. Dar labiau nustebino apartamentų nuomos kaina. Suradome apartamentus su pusryčiais, kurie už 7 naktis pageidauja 140 € apartamentuose apsistojant dviese.  Suprantu, kad prasidedanti žiema Maltoje gali suvilioti ne kiekvieną, tačiau negalėjau nepasidalinti šia kelionės idėja, nes kaina pasirodė juokinga 🙂
Pigus tiesioginis skrydis

Žemiau rasite rekomenduojamą nuorodą, kuri nukreips Jus į Ryanair svetainę, ten rasite mano siūlomus bilietus. Išskridimas iš Vilniaus lapkričio 29 dieną grįžimas lėktuvu į Vilnių gruodžio 6 dieną. 

Pigus skrydis į Maltą ir atgal į Vilnių. Lėktuvo bilietai

Pigūs apartamentai Maltoje su pusryčiais 

Apartamentai Maltoje žiemos pradžioje. Kaina 140 € apartamentuose apsistojant dviese. Svarbiausia, kad apartamentai siūlo pusryčius įskaičiuota paslaugą už tą pačią kainą. 

Malta apartamentai su pusryčiais.Pigūs apartamentaiPigus variantas – pigus *** Viešbutis

Šis viešbutis Maltoje dar pigesnis, bet be pusryčių. Kaina apsistojant dviese yra 119 €.  Viešbutis nustebino nes pradžioje jis kainavo vos 87 €. Dabar jau pabrango iki 119 €. 

Pigus viešbutis Cardor Maltoje.Pigūs apartamentai

Orai Maltoje gruodžio pradžioje

Vidutinė orų temperatūra Maltoje gruodžio pradžioje net 14 laipsnių šilumos. Vidutinė orų temperatūrą lapkričio mėnesį yra 18 laipsnių šilumos. Tikiu kad Lietuvoje tokiu metu tikrai nebus tokios šilumos 🙂 Vidutinė vandens temperatūra kaip bebūtų keista išlieka apie 19 laipsnių šilumos.