Pigi kelionė į Turkiją su pusryčiais 149€ (09.10-09.15)

Turkija paplūdimys, kelionės idėja

Pigi kelionė į Turkiją su pusryčiais

Šiuo metu vis dar parduodama paskutinės minutės kelionė į Turkiją. Išvykimas jau poryt. Tiems kas “Sėdi ant lagaminų” galėtų būti naudinga žinutė :). Pasižvalgiusi po kelionių pasiūlymus mano dėmesį atkreipė Novaturo organizuojama kelionė į Turkiją su pusryčiais. Išvykimas rugsėjo 10 dieną, o grįžimas į Vilnių rugsėjo 15 dieną. Atvirai pasakius viešbutis nepasirodė labai įspūdingas, bet kaina viliojanti. Tiems kas ieško galimybės pigiai nuskristi ir pabūti Alanijoje tai gali būti viena iš nedažnai pasitaikančių galimybių.
Kelionė iš Novaturo

Kelionės organizatorius Novaturas. Kol kas organizatorius skelbia, kad liko trys vietos, taip kad nėra daug laiko galvojimui 🙂 Viešbutis sakyčiau 2 žvaigždučių, nors oficialaus įvertinimo nerandu.  Paplūdimys netoli, gultai ir kitos paslaugos už papildomą kainą. Ar verta turėti prastesnes kelionės sąlygas, tačiau nors taip pasiekti Turkiją, ar geriau ilgiau taupyti? Šį atvirą  klausimą palieku Jums 🙂 🙂 Norintys užsisakyti kelionę rezervuokite tiesiai iš Novaturo čia.

Kelionė į TurkijąŠiek tiek apie viešbutį – Atstumas iki smėlio paplūdimio apie 700 metrų. Atstumas iki miesto centrinės dalies apie 300 metrų. Į kelionės kainą įskaičiuota pusryčiai. Netoliese yra Alanijos populiarios vietos. 
Orai Alanijoje

Šiuo metu orai Alanijoje: meteorologai skelbia kad šiuo metu Alanijoje net 31 laipsnis šilumos. Naktį temperatūra siekia 25 laipsnius. Karščio per akis 🙂 🙂