Sicilija – 7 dienų kelionė į Siciliją 234 €, Pigus tiesioginis skrydis ir pigi nakvynė Trapanyje su nemokamu atšaukimu (10.11 – 10.18)


Pigi savarankiška kelionė į Siciliją. Aplankykime Trapanio miestą ir pailsėkime nuostabioje Sicilijoje spalio mėnesį. Tiesioginis skrydis į Sicilijos oro uostą Trapanį ir atgal į Kauną šiuo metu kainuoja 129 € žmogui.Pigūs lėktuvo bilietai į Siciliją

Išvykimas iš Kauno oro uosto spalio 11 dieną. Tiesioginis skrydis į Trapanį ir grįžimas į Kauną spalio 18 dieną. Jei suspėsite galite pasinaudoti šia Ryanair avialinijų teikiama galimybe.

Pigi nakvynė Sicilijoje su atšaukimo galimybe

Taip pat rekomenduojame vieną iš pigesnių nakvynių Trapanyje. Jums suradome ir norime pasidalinti 7 naktų nakvyne privačiame namelyje. Svarbiausia, kad gali apartamentus atšauki  nemokamai iki rugsėjo 11 dienos! Apartamentai yra apie 700 metrų nuo pagrindinio Trapanio uosto. Įprastai čia vyksta daugybė miesto švenčių ir pramogų. Daugelis lankytojų atsiliepia nuostabiai apie šiuos apartamentus ir Booking svetainėje apartamentai yra įvertinti daugiau nei 9 balais. Iki oro uosto vos 12 kilometrų todėl nedaug kainuos vykstant taksi ar autobusu.

Rinktis viešbutį.

Dėmesio tai yra savarankiškos kelionės idėja. Jums reikia patiems pirkti bilietus ir rezervuoti apartamentus. Taip pat nepamiršk susiplanuoti papildomai pinigėlių pervežimui iš oro uosto, bagažo ir kitus.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *