Hurgada – Paskutinė minutė, Viskas įskaičiuota 398 €, 7 naktys Egipte, kelionė iš Varšuvos 1


Prabangi kelionė iš Varšuvos į Hurgadą. Kelionės paketas “viskas įskaičiuota”, paskutinės minutės pasiūlymas. Tai puiki kelionė šeimai, nes viešbutyje visi kambariai labai erdvūs, vaikams yra nemažai pramogų. Kurortas Hurgadoje įžymus tuo, kad yra netoli smėlėto jūros kranto, pačiame pramogų komplekse gausu vaikiškų spalvingų pilių. Tai pat rasite 3 plaukimo baseinus, gausybę palmių ir kitų egzotiką kuriančių detalių.Kelionė į Hurgadą – viskas įskaičiuota

Kelionės organizatorius: “Itaka”

Kelionės datos: išvykimas iš Varšuvos rugpjūčio 3 d. grįžimas į Varšuvą rugpjūčio 10 dieną.

Tai yra kelionių organizatoriaus “Itaka” organizuojama kelionė dėl kurios reikės kreiptis tiesiogiai į organizatorių. Jei spėsite pasinaudosite šia galimybe dar šią vasarą nuskristi į Afriką. 

Orai Hurgadoje

Šiuo metu šiame regione ganėtinai karšta. Beveik visą laiką šviečia kaitri saulė, šiuo metu ten 39 laipsniai šilumos. Tiems kas nori pakeliauti gal ir ne geriausias metas vykti, tačiau tiems kas nori pagulėti prie jūros ir pasimėgauti paplūdimio malonumais galima išmėginti šią kelionę. Trumpai apie regioną

Raudonosios jūros Riveira yra tikras pasaulio stebuklas. Smėlėti paplūdimiai, beprotiškai karšta Afrikos saulė ir viliojančios dykumos. Egiptas tai vieta kur persipina mistiniai istoriniai reiškiniai su šių dienų civilizacija. 

Lekiu.lt ieško kuo pigesnių kelionių ir visomis jomis pasidalina su jumis. Jei patinka mano idėjos pasidalinkite savo įspūdžiais mano Facebook paskyroje 🙂 Iki greito susirašymo!

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Hurgada – Paskutinė minutė, Viskas įskaičiuota 398 €, 7 naktys Egipte, kelionė iš Varšuvos