Savarankiška kelionė į Romatiškąjį Paryžių 158 €, pigus skrydis ir 4 n. viešnagė Paryžiuje (09.13-09.17)


      Jei šiuo metu nerandi pigios kelionės nenusimink. Aš Jums suradau neblogą kelionės pasiūlymą patiems nuskristi ir pasižvalgyti po romantiškąjį Paryžių rugsėjo mėnesį. Paryžius sužavi kiekviena savo architektūra garsiai s lankytinais objektais tokiais kaip Eifelio bokštas, Triumfo Arka, Eliziejaus laukais, Versalio rūmais ir dar galybe nerealių lankytinų vietų.

        Noriu akcentuoti, kad tai Savarankiška kelionės idėja, bilietus nusipirksite patys apartamentus taip pat rezervuosite patys. Be to Jums reikia numatyti šiek tiek papildomų lėšų, nes reikės nuvykti nuo Buve oro uosto iki apartamentų ir atgal, automobilio nuoma jei tokio Jums reikės ir kitos paslaugos. Pigus skrydis į Paryžių

Rugsėjo mėnesį vyrauja puikūs orai Paryžiuje. Vidutinė oro temperatūra rugsėjo mėnesį Paryžiuje yra apie 18 laipsnių šilumos. Kelionė prasideda rugsėjo 13 dieną iš Vilniaus oro uostą ir leisitės Paryžiaus Buve oro uoste, bei grįžimas atgal į Vilnių rugsėjo 17 dieną. 

Pigūs ekonomiški apartamentai Paryžiuje – Kaina apie 158 €

Tai ekonominiai apartamentai Paryžiuje. Jie tinka nereikliems keliautojams tačiau labai norintiems aplankyti romantiškąjį Paryžių. 

Rinktis viešbutį.Kaip ir minėjau tai pigūs apartamentai tačiau aukštos kokybės čia tikėtis nereikėtu. Aukštos kokybės tikėtis neverta ir visame Paryžiuje, paprastai apartamentų kokybė labai nusileidžia kokybei kurią galima gauti tarkime Turkijoje ar Egipte. 

Vidutinės klasės apartamentai Paryžiuje – kaina apie 203 €

Čia jau geresni apartamentai tačiau kaina taip pat gaunasi šiek tiek aukštesnė.

Rinktis viešbutį. Lankytinos vietos Paryžiuje:

Eifelio bokštas

Eifelio bokštas, Eifelio.….tai pats tikriausias Paryžiaus logotipas. Tai tarsi Paryžiaus vizitinė kortelė, kurią šis miestas rodo bet kur ir bet kada kai tik turi tam galimybę. Rekomenduoju atvykti aplankyti Eifelio bokštą ryte dar prieš atsidarant šiam lankytinam objektui. Esu pastebėjusi, kad geriau atvykti anksčiau ir palaukti 30 minučių nei atvykti po atidarymo ir laukti apie 2 val. 

Triumfo Arka

Tai dar vienas lankytinas objektas, neverta pirkti bilieto jei norite tik pamatyti šį objektą bilietas apie 10 eurų tačiau pamatysi panašiai ką matei iš Eifelio bokšto. Na bet jei jau turi ekstra pinigėlių pasikelti į viršų pasidaryti keletą nuotraukų taip pat nebloga idėja 🙂

Luvro Muziejus

Jei esi girdėjęs apie garsiąją Mona Liza ir jos paveikslą tai Luvro muziejuje tu tikrai pamatysi šį meno kūrinį kaip ir pamatysi daugybę apie kelis šimtus tūkstančių muziejuje laikomų meno kūrinių, antikos laikų iškasenų, mumijas ir kita. Kaina už patekimą į Luvro muziejų apie 12 eurų žmogui. 

Leave a comment