Nica – pigus skrydis ir apartamentai Nicoje 199 €, tiesioginis skrydis ir 4 naktys centre (09.17-09.21)


Štai dar viena kelionė į Nicą rudenį. Pigus tiesioginis skrydis į Nicą iš Vilniaus į abi puses ir apartamentai Nicos centre už 199 € žmogui. Tai yra Savarankiškos kelionės idėja: skrydžio bilietus ir apartamentus reikia rezervuoti patiems. Taip pat reikia numatyti papildomas kelionės išlaidas: bagažo mokestis, draudimas, pervežimas iki viešbučio ir atgal bei kita. Pigus tiesioginis skrydis į Nicą

Štai Jums dar vienas ganėtinai pigus skrydis į Nicą, kaina 99 eurai už skrydį į abi puses.

Jei jau nusprendėte, kad ši kelionė būtent Jums rekomenduoju nedelsti lėkti į Wizzair avialinijų puslapį ir pirkti šį kelionės bilietą. Kai jau nusipirksite skrydžio bilietą pereikite prie apartamentų.

Pigūs apartamentai Nicoje

Suradau ir skubu su Jumis pasidalinti pigiais apartamentais Nicoje. Kaina nurodyta apartamentuose apsistojant dviese. Kad ir nedidelis tačiau vistiek privalumas tai, kad iki liepos 17 dienos galėsite atšaukti šiuos apartamentus nemokamai. Paprastai atšaukimo galimybė būna didesnė, bet už siūlomą kainą tai pakankamai didelis laimėjimas 🙂

Rinktis viešbutį.Labai svarbu ir patarimas Jums – jei rinksitės kitus apartamentus Booking svetainėje atkreipkite dėmesį ar nėra papildomų sąlygų ir mokesčių “Kambario valymo mokestis” ir kiti. Paprastai Nicoje šie nutylėti mokesčiai yra labai dideli, jie siekia iki 100 eurų. Juos matysite prie aprašymo kur rašoma apie miesto mokesčius. “Meublés Inice” apartamentai Nicoje (šiek tiek brangesni)

Tai šiek tiek brangesni apartamentai, jie yra šiek tiek arčiau jūros. Skirtumas nuo prieš tai buvusių apartamentų tai, kad nėra jokios galimybės atšaukti užsakymo. 

Rinktis viešbutį.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *