Roma: Savarankiška kelionė į Romą, 5 naktys viešbutyje ir pigus skrydis į Romą už 223 € (05.29-06.03)


Pigi 5 d. savarankiška kelionė į Romą, kaina 223 €. Aplankykite Romą ir jos lankytinas vietas: Romos Koliziejų, Romos Fontaną, Panteoną ir kitas populiarias vietas.

Roma

Nuostabioji Roma, tai miestas į kurį norisi sugrįžti. Roma yra ta vieta, kurioje galima tiesiog eiti ir pamatyti gausybę lankytinų vietų: Romos Koliziejų, Romos Fontanai, Panteonas, Vatikaną ir kitus lankytinus objektus. 

.

Tiesioginis skrydis į Romą

Skrydis į Romą su Wizzair avialinijomis. Suradome be galo pigius bilietus į Romą iš Vilniaus. Jūs nusileisite Romoje Fiumičino oro uoste. Iš oro uosto visi taksi veža iki Romos centro už 48 eurus. Taip pat galite rin ktis traukinį ar autobusą.

Skrydis iš Romos į Vilnių

Atgal iš Romos suradome taip pat pigų tiesioginį skrydį tik šį kartą išvykimas iš Romos Ciampino oro uosto. Į Čiampino oro uostą visi taksi veža už 30 eurų, taip pat galima važiuoti tiesiai autobusu arba traukiniu iki Anagnina stoties, o Anagnina pagauti autobusą kuris daveštų iki oro uosto.

Pigus viešbutis Romoje

Suradome Jums pigų viešbutį Romoje. Svarbiausia, kad viešbutis yra šalia Metro linijos. Jei jau esi šalia metro tai pasieksi visas Romos lankytinas vietas. Metro bilieto kaina 1.50 eur. suaugusiam, vaikui iki 10 metų metro nemokamai. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *