Bulgarija – Viskas įskaičiuota, 7 naktys Auksinių Smilčių paplūdimyje 259 € (05.17-05.24)


Kelionė į Bulgariją su viskas įskaičiuota, 7 naktys už 259 € žmogui. Apsistosite Auksinės Smiltys paplūdymyje. Šiuo metu Bulgarijoje  Varnoje yra 25 laipsniai šilumos. 

Bulgarija

Kelionė į Bulgariją

Viskas įskaičiuota į kelionės paketą. Kelionių organizatorius “Novaturas” siūlo šį ganetinai pigų kelionės paketą. 

.

Išvykimas į Bulgariją iš Vilniaus gegužės 17 dieną. Grįžimas į Vilnių gegužės 24 dieną. Daugiau infomacijos apie kelionę reasite kelionių organizatoriaus svetainėje. 

Trumpai apie kelionę: Viešbutis yra vos keli šimtai metrų iki paplūdimio. Iki auksinių smilčių centro apie 900 metrai. Ką galima aplankyti ilsintis kurorte? Rekomenduojame pasižvalgyti po Varną, tai trečias pagal dydį miestas Bulgarijoje. Tai patrauklus ir turistų mėgiamas miestas. Nesebaras – tai dar viena lankytina vieta Bulgarijoje. Maždaug už 95 kilometrų nuo Varnos esanti vieta, kadaise garsėjo turinti virš keturiasdešimt bažnyčių, ir savo gilia istorija siekiančia Romėnų laikus, Bizantijos karių užkarivimais ir senoviniais pastatais.

Burgasas

Jei turėsite galimybę rekomenduojame aplankyti ir “Burgasą” pusiasalis, kuriame stovi pilys ir lankytini objektai. Tai graži vieta, tačiau ją pasiekti reikės automobilio ar autobuso, tai kurortas keli šimtai kilometrų nuo Varnos.

Burgas - Bulgarija

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *