Nuostabioji Sardinija – “Viskas įskaičiuota”už 323 €, 5 dienų paskutinės minutės pasiūlymas iš Varšuvos (07.05-07.09)


Štai dar viena kelionė su paslauga “Viskas Įskaičiuota” tik šį kartą ne į Turkiją ar Bulgariją, bet į Sardiniją išvyka iš Varšuvos. Aplankykite Italijos salą mėgaukitės paslauga “Viskas įskaičiuota” ir nuostabia gamta Sardinijoje. Šiuo metu orai Sardinijoje: 30 laipsnių šilumos, kelionės dieną planuojama 31 laipsnis šilumos. 

Kelionė į Sardiniją su “Viskas Įskaičiuota”Kelionę organizuoja: “Itaka”

Kelionės data: išvykimas liepos 5 dieną, grįžimas į Varšuvą liepos 9 dieną.

Viešbutis Sardinijoje su Viskas įskaičiuota

Tai puikiai poilsiautojų įvertintas viešbutis Sardinijoje. Jums siūloma paslauga “Viskas įskaičiuota” bei nemažai pramogų. Šiuo metu tai ganėtainai geras kelionės pasiūlymas, pagrindiniai kelionės trūkumai tai kelionės pradžia Varšuva, jums reikės pasiekti Varšuvą, iš Vilniaus iki Varšuvos apie 460  km.

Iš Kauno iki Varšuvos yra apie 400 kilometrų. Be to reikia numatyti kur paliksite automobilį, jei važiuosite su nuosavu automobiliu. Kaina už parkavimą apie 30 eurų. Visa kita tiesiog nuostabu, puikūs orai ir graži gamta. Jei domina kontaktuokite su kelionės organizatoriumi “Itaka”.

Trumpai apie viešbutį kuriame apsistosite:  viešbučių kompleksas įsikūręs vaizdingoje vietoje, sukuria puikią Sardinijos kasdieninio gyvenimo atmosferą. Viešbutyje didelis ir prižiūrėtas baseinas bei gražus sodas. Iki paplūdimio apie 500 metrų, netoli viešasis transportas. 

Lankytinos vietos Sardinijoje

Jei jau atsidursite Sardinijoje būtinai aplankykite šias vietas: Kaljarį – uostamiestį Sardinijoje. Čia išvystyta laivyba, yra gražus universitetas. Algero miestą – tai Sardinijos mietsas turintis apie 45 tūkstančius gyventojų. Stintino paplūdimys – garsi ir labai graži vieta kurioje stūkso sena likusi pilis. Smėlėtas paplūdimys su smaragdiniais krantais. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *