Bulgarija – “Viskas įskaičiuota” 346 €, 8 dienos Saulėtame Krante paskutinės minutės kelionė iš Varšuvos (07.11-07.18) 2


Paskutinės mintės kelionė į Bulgariją. Pailsėkite Saulėtame Krante netoli Burgaso. 8 dienų kelionė su Viskas įskaičiuota. Išvykimas iš Varšuvos jau liepos 11 dieną.  Šiuo metu Bulgarijoje Saulėtame Krante vyrauja 30 laipsnių šiluma. Kelionė į šią šalį vilioja daugelį poilsiautojų iš Lietuvos, tai šalis kurioje kainos dar prieinamos vidutinias pajamas gaunančiam poilsiautojui iš Lietuvos.

Tai kelionė, kurią organizuoja naujas Novaturo šeimininkas “Itaka”. Išvykimas iš Varšuvos grįžimas 18 dieną taip pat į Varšuvą. Tai yra pagrindinė šios kelionės silpnybė, nes nuo Vilniaus iki Varšuvos yra apie 460 km. Jums taip pat reikės palikti automobilį saugojamoje aikštelėje, o ši taip pat kainuos apie 30 eurų. Visa kita tiesiog fantastiška: Viskas įskaičiuota, puikūs orai, graži gamta ir prieinamos kainos.

Kelionės paketas į Saulėtą Krantą BulgarijojeTrumpai apie viešbutį: tai yra dviejų žvaigždučių viešbutis pačiame Saulėtame Krante. Iki garsaus paplūdimio vos kelios akimirkos kelio pėsčiomis. Viešbutis ganėtinai švarus, tinka tiems kurie ieško nebrangios kelionės. 

Kelionėsn organizatorius: “Itaka

Ką aplankyti Bulgarijoje

Kadangi jau lankotės šioje pakankamai egzotinėje šalyje labai rekomenduoju tiesiog pėsčiomis nukeliauti iki Nesebaro. Nesebaras tai vienas seniausių Europos miestų. Jame pamatysite senas tačiau gerai išsilaikiusias akmenines pilis, garsi Nesebaro bažnyčia ir daugybė turistų. Pasakiškas vaizdas atsiveriantis iš Nesebaro. Svarbiausia geros kainos kavinėse :). Kaip pavyzdžiui taurė vyno kainuoja apie vieną eurą 🙂

Permatomas ir labai skaidrus vanduo. Jei jau apsistosite Saulėtame krante iki Nesebaro vos keli šimtai metrų. Galite čia atvažiuoti ir automobiliu (jei tik yra toks poreikis :)), tačiau automobilį teks palikti mokamoje vietoje, čia kainos taip pat nustebins jos nėra didelės. 

Tai vaizdas iš Nesebaro. Jei norėsite galite aplankyti akmeninius pastatus mininčius kadaise buvusį mietsą. Tokių senų pastatų čia galima surasti ne vieną.

Saulėtasis Krantas: tai regionas Bulgarijoje, kuris yra vienas labiausiai lankomų šioje valstybėje. Saulėtas Krantas yra vardijamas kaip vieta, kurioje turistai gali tikėtis gauti aukščiausio kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Saulėtas Krantas garsus smėlėtu krantu bei nuostabiu kraštovaizdžiu. Jei patinka ši kelionės idėja pasidalink ja Facebooke :). 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

2 thoughts on “Bulgarija – “Viskas įskaičiuota” 346 €, 8 dienos Saulėtame Krante paskutinės minutės kelionė iš Varšuvos (07.11-07.18)