Kelionė į Paryžių 119 € – tiesioginis skrydis ir viešbutis Paryžiuje (11.27-11.30)

Luvro muziejus Paryžiuje

Pigi kelionė į Paryžių

Super pigi kelionės idėja į Paryžių tiesioginis skrydis į Paryžių ir atgal į Vilnių ir nebrangus gerai vertinamas viešbutis Paryžiuje kainuos vos 119 € žmogui. 🙂 Tai nereali galimybė pamatyti populiarus lankomus objektus tokius kaip Eifelio Bokštas, Koliziejaus laukai, Triumfo Arka, Luvro muziejus su Mona Liza paveikslu ir daugelį kitų.. 🙂Tai yra savarankiška kelionė Jums reikia patiems nusipirkti lėktuvo bilietus, taip pat pasinaudokite mūsų surastais gerai vertinamais viešbučiais. 

Pigūs lėktuvo bilietai Vilnius – Paryžius – Vilnius

Tiesioginiai skrydžiai į Paryžių. Jei spėsite pačiupti bilietus tuomet skrydis į abi puse kainuos vos 44 eurus. 

Pigus skrydis iš Vilniaus į Paryžių lapkričio 27 dieną.

Pigus skrydis Vilnius - Paryžius

Pigus skrydis atgal Paryžius – Vilnius lapkričio 30  dieną.

Pigus skrydis Paryžius - Vilnius

Skrydis su pigių skrydžių bendrove Wizzair.

Pigūs viešbučiai Paryžiuje 

Siūlome Jums kelis pigius viešbučius su gerais atsiliepimais. Pirmas viešbutis Hotel Residence De Bruxelles. Labai svarbus kriterijus tai netoli metro, Lekiu.lt visuomet atsižvelgia į nakvynės vietą šalia gero susisiekimo. Metro pasieksite visas lankytinas vietas Paryžiuje: Luvrą, Eifelio bokštą, Triumfo arką ir kitas.

Pigus viešbutis Paryžiuje Hotel Residence

Jei nepatinka šis viešbutis rekomenduojame kitą taip pat pigų bet svarbiausia su gerais lankytojų atsiliepimais tai viešbutis Hotel de L’Union.

Pigus viešbutis Hotel De L'union

Orai Paryžiuje lapkričio mėnesį

Paryžiuje lapkritį vyrauja apie 10 laipsnių šilumos. Lietaus tikimybė nėra didelė. Pasivaikščioti po romantikos kupiną miestą tikrai geras laikas :).