Turkija su “Viskas įskaičiuota” kaina 155 €, Paskutinės minutės idėja (06.06-06.10)

Turkija viskas įskaičiuota viešbutis Acar

Turkija Viskas įskaičiuota

Dar viena pigi kelionė į Turkiją su paslauga “Viskas įskaičiuota”. Paskutinės minutės kelionės idėja. Išvykimas birželio 6 dieną. Kelionė puikiai tinka mūsų lankytojams kurie “sėdi ant lagaminų” ir laukia puikaus šanso nebrangiai pakeliauti.
Kelionė į Turkiją Alaniją

Jei tik apsisprendei ir pasiruošęs lėkti į Turkiją pasirink kelionę per kelionės organizatorių. O kelionės organizatorius yra “Novaturas”. 

Turkija viskas įskaičiuota į kelionę. Viešbutis Acar Alanijoje.Daugiau apie kelionę

Kaip ir minėjau ši kelionė ganėtinai pigi, viešbutis turi ne daug tačiau neblogus lankytojų atsiliepimus. Kaip ir įprasta tokiems pigiems pasiūlymams yra tikimybė, kad kelionė nepatenkins visus Jūsų lūkesčius, tačiau kelionės kaina yra labai patraukli todėl lieka spręsti Jums :).

Viešbutis randasi apie 3 kilometrai nuo Turkijos regiono Alanijos centro. Paplūdimys yra apie 200 metrai iki viešbučio. Iki artimiausio oro uosto Gazipaš apie 40 kilometrų. Antalijos oro uostas yra už 120 kilometrų nuo poilsio vietos. 

Orai Alanijoje

Kokie orai Alanijos regione šiuo metu: dabar kai dalinuosi su Jumis šia kelionės idėja Alanijoje yra 24 laipsniai šilumos. Artimiausiomis dienomis meteorologai pranašauja apie 30 laipsnių šilumos. Lietaus tikimybė labai maža.