Savarankiškai į Maltą prieš Šventas Kalėdas, kaina 139 € (12.04-12.09)


Savarankiškos kelionės idėja keliaujant į Maltą. Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Maltą ir atgal į Vilnių, bei pigių nakvynių pasiūlymai: su atšaukimu ar su pusryčiais. Vidutinė orų temperatūra Maltoje gruodžio mėnesį vyrauja apie 18 laipsnių šilumos. Pamaniau, kad tai visai nebloga proga ganėtinai nebrangiai prasiblaškyti. Lekiam kartu savarankiškai į Maltą. Tiesioginiai bilietai iš Vilniaus ir atgal šiuo metu kainuoja apie 74 eurus. Pigios nakvynės variantų minėtą mėnesį yra labai daug : )

Pigūs skrydžiai Vilnius-Malta-Vilnius

Tiesiogiai skriskime į Maltą iš Vilniaus. Suradome ganėtinai pigius lėktuvo bilietus. Išvykimas iš Vilniaus gruodžio 4 dieną. Grįžimas į Vilnių gruodžio 9 d. Bilietus pirkite iš Ryanair. Kaina skaičiuoja be bagažo įskaičiuota tik rankinis bagažas, tiksliau apie sąlygas reikėtų pasidomėti perkant bilietus Ryanair svetainėje.

Pigus skrydis iš Vilniaus į Maltą į abi puses gruodį. Skrydis savarankiškai į Maltą gruodžio mėnesį.

Lekiam savarankiškai į Maltą gruodį.

Pigi nakvynė Maltoje – ekonominis variantas

Pigi nakvynė geruose apartamentuose. Tai labai ekonomiškas variantas. Tiems kas nori pigiai pakeliauti ir neturi labai griežtų reikalavimų kokybei šis nakvynė visai nebloga idėja. Jums reikia apsispręsti pasitikrinti ar vis dar yra pigūs skrydžio bilietai ir rezervuokite ar pirkite bilietus į Relax Inn viešbutį.

Labai pigūs apartamentai Maltoje gruodžio mėnesį.

Pigi nakvynė su nemokamu atšaukimu

Apsistojant šiuose apartamentuose galėsite atšaukti savo nakvynę nemokamai. Šis variantas man patrauklus dėl nemokamo atšaukimo galimybės. Kaina nėra didelė 140 eurai apsistojant dviese 5 naktis Maltoje. Vaizdas į Jūrą, nors pasigilinus apie pasiūlymą Bookinge paaiškėjo, kad vaizdas į Jūrą yra labai minimalus 🙂 Šiaip ar taip tai neblogas nakvynės pasiūlymas.

Prabangesnis 4 žvaigždučių viešbutis  su “Pusryčiais įskaičiuota”

Prabangesnis viešbutis su nemokamais pusryčiais. Kad ir kaip brangiai skambėtų “Prabangesnis” šio viešbučio kaina su pusryčiais nėra didelė. Šis viešbutis tikrai neblogas, 4 žvaigždutės ir įskaičiuoti pusryčiai. Galėsite nemokamai atšaukti numerį iki tam tikros datos. Labai gražus vaizdas, sezono metu tokio numerio kaina būna ženkliai didesnė. Taigi jei vasarą neturiu galimybės pasijausti prabangiai tai nors žiemą galima patirti prabangumo pojūtį 🙂

Orai Maltoje gruodžio mėnesį

Prognozuojami orai Maltoje gruodį bus apie 18 laipsnių šilumos. Tai nėra svajonių orai bet tiems kas nori pakeliauti po Maltą ir tikėtina pasimėgauti bent 20 laipsnių skirtumu Malta galėtų būti viena iš galimybių. Lietuvoje gruodžio mėnesį gali būti ir apie minus 18 laipsnių, čia tokių orų nesutiksite 🙂