Savarankiška kelionė į Kiprą, poilsis Larnakoje 4 naktys ir puikūs apartamentai 280€ (07.03-07.07)

Kipras vakare, laivai

Nukeliauk savarankiškai į Larnaką, aplankyk Kiprą liepos mėnesį, kelionės kaina 280€. Siūlome susiplanuoti 4 naktų kelionę, pasirinkti pigų skrydį ir siūlomus apartamentus su puikiais lietuvių atsiliepimais. 

Kipras

Kipras ir jo lankytinos vietos. Jei jau pasinaudosite mūsų siūloma kelione į Kiprą būtinai aplankykite šias populiarias ir lankytinas vietas Kipre: Trodo kalnai, Kiko vienuolyną, Pafoso archeologijos parką, Graikų kyšulį ir kitas vietas. Šilti ir sausi orai Kipre liepos mėnesį: vidutinė orų temperatūra Kipre liepą yra apie 25 laipsnius šilumos, vidutinė vandens temperatūra liepos mėnesį net 26 laipsniai šilumos. DĖMESIO: tai yra savarnakiška kelionė, jums reikia patiems pasinaudoti šia kelionės idėja. Kaina gali keistis. 

Pigus tiesioginis skrydis

Pigus skrydis iš Vilniaus į Kiprą Larnakos oro uostą. Išskridimas iš Vilniaus oro uosto ir tiesiai į Larnaką. Grįžimas iš Larnakos į Vilnių liepos 7 dieną. Jei suspėsite galėsite pasinaudoti šiuo pigiu skrydžiu.

Pigūs apartamentai Kipre

Suradome ir siūlome Jums pigius apartamentus pačioje Larnakoje. Apartamentai yra prie Jūros, vos keletas minučių pėsčiomis iki paplūdimio. Keliasdešimt metrų iki populiarių Larnakos restoranų ir kavinių. Kaina nurodyta apsistojant apartamentuose dviese, taigi kaina už keturias naktis žmogui prie jūros kainuos apie 100 eurų. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *