Savaitgalio kelionė į Maltą su pusryčiais 198€, nemokamas atšaukimas (08.01-08.04)

Gozo sala Maltoje. Pigi kelionė į Maltą.

Pigi savaitgalio kelionė į Maltą

Pasižvalgėme ir suradome ganėtinai pigią savaitgalio kelionę į Maltą pačiame vasaros sezono įkarštyje. Tai yra savarankiška 3 naktų kelionės idėja. Pigūs lėktuvo bilietai ir nebrangūs apartamentai su pusryčiais pačioje Maltoje. Taip pat apartamentai siūlo galimybę atšaukti nakvynę iki liepos 17 dienos. Kelionės trukmė nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 4 dienos. 

Pigūs lėktuvo bilietai į Maltą

Jei tik apsisprendei ir tau tinka savaitgalio kelionė į  Maltą, tau tinka kelionės data ir kaina, pradėk nuo lėktuvo bilietų. Rinkis bilietus nukreipsime Jus į Ryanair bilietų pardavimų sistemą. 

Lėktuvo bilietai į Maltą.Pigus skrydis.Jei paskubėsite tikėtina, kad spėsite pačiupti skrydį iš Vilniaus į Maltą ir atgal už 107 € žmogui. 

Pigi nakvynė Maltoje su pusryčiais – Golden Hills
Kai jau išsirinksite lėktuvo bilietus tuomet rekomenduojame vienus iš pigesnių apartamentų Maltoje kurie siūlo nakvynę su pusryčiais. Golden Hills nakvynė kainuoja 183 eurus apsistojant dviese. Taigi nakvynė vienam kainuos apie 92 eurus ir dar su pusryčiais. 

Malta apartamentai Golden Hills. Rinktis pigų viešbutį.

Brangesnė nakvynė Maltoje su pusryčiais – 160BKara

Tai yra šiek tiek brangesni apartamentai tačiau panašu, kad kokybė čia taip pat aukštesnė. Taip pat verta paminėti, kad šie apartamentai taip pat siūlo pusryčius. 

Bkara apartamentai Maltoje su pusryčiais. Rinktis pigų viešbutį.

Orai Maltoje rugpjūtį

Pasidairėme, ką gi pranašauja meteorologai. Pastarųjų metų orų Maltoje statistika rodo, kad vidutinė orų temperatūra Maltoje rugpjūčio mėnesį yra 26 laipsniai šilumos. Vandens temperatūra dar aukštesnė ji siekia net 2 laipsnius šilumos 🙂 Taip pat meteorologų istoriniai pranešimai rodo, kad minėtą mėnesį lietaus tikimybė lygi 3 procentams.