Atostogos Kipre! Skrydis iš Vilniaus ir savaitė apartamentuose 255€


Pasibaigus vasarai siūlome keliauti į Kiprą, ten galėsite mėgautis saule ir šilta vasariška jūra. Pasirinkite surastą pigų tiesioginį skrydį ir vienus iš siūlomų apartamentų Kipre Larnakoje. Dėmesio: tai yra savarankiškos kelionės idėja. 

Kelionės datos: išvykimas iš Vilniaus oro uosto rugsėjo 8 dieną, grįžimas iš Larnakos oro uosto į Vilnių už savaitės rugsėjo 15 dieną.

Pigus skrydis iš Vilniaus į Kiprą

 

Tai skrydis, kurį organizuoja pigių skrydžių bendrovė Wizzair. Jei suspėsite pačiupsite šį skrydį lėktuvu ir turėsite galimybę pasimėgauti vasariškais orais rugsėjo pradžioje. 

Pigūs apartamentai – savarankiška kelionė apie 255€

Jei pasirinksite šiuos apartamentus Jūsų skrydžio kaina sieks apie 255 eurus, plius papildomos išlaidos už pervežimą iš ir į oro uostą, miesto mokesčiai, automobilio nuoma ir kiti smulkesni mokėjimai. Šie apartamentai labiau ekonominės klasės tačiau visdar suteikia galimybę pigiai pailsėti. 

                        Rinktis viešbutį.

Optimalūs apartamentai Kipre – savarankiškos kelionės kaina apie 307 €

Šise apartamentai mano nuomone yra optimalus variantas norint turėti kokybišką bet pigią kelionę. Geri vertinimai pakankamai erdvūs apartamentai ir svarbiausia netoli miesto centro bei papludimio. 

                         Rinktis viešbutį.

Geros kokybės viešbutis Kipre – kelionės kaina apie 335€

Tai gerus atsiliepimus turintis viešbutis “Frangiorgio Hotel Apartments”. Keliautojai iš Lietuvos pateikia puikius atsiliepimus apie šį viešbutį. Gera viešbučio vieta, švara ir kiti privalumai.

                         Rinktis viešbutį.

Jei nerandate tinkamos idejos sekite mane Facebook paskyroje ir sužinokite apie kitus pasiūlymus pirmi. Sėkmės 🙂

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *