Roma – pigi 5 n. kelionė į Romą, 129 € tiesioginis skrydis ir pigūs apartamentai Romoje (11.30-12.05)

Roma Koliziejus

Labai pigi savarankiška kelionė į Romą. Pigus skrydis iš Vilniaus į Romos Campino oro uostą ir atgal. Taip pat suradome apartamentus kurie yra netoli metro stoties tam, kad galėtumėte pasiekti visas populiarias vietas: Romos Koliziejų, Vatikaną, Romos Forumą ir kitas lankytinas vietas.

Pigus tiesioginis skrydis į Romą

Skrydis iš Vilniaus į Romos Čampino oro uostą ir atgal. Išvykimas lapkričio 30 dieną iš Vilniaus ir grįžimas iš Campino oro uosto į Vilnių gruodžio 5 dieną.

Tai yra savarankiškos kelionės idėja, pigius skrydžius ir apartamentus turite užsakyti patys.Orai Romoje lapkričio-gruodžio mėnesiais

Šiek tiek pasidomėjau orais Romoje kelionės metu. Vidutinė oro temperatūra lapkričio mėnesį 15 laipsnių šilumos, vidutinė vandens temperatūra lapkritį apie 19 laipsnių. Kadangi kelionė iš lapkričio į gruodžio mėnesį tai gruodžio pradžioje tikėtina orų temperatūra apie 13 laipsnių. Lietaus tikimybė lelionės metu apie 24 procentai. 

Pigi nakvynė Romoje

Tai pigūs apartamentai Romoje. Kaip ir prieš tai siūlyti apartamenatai taip ir šie atrinkti pagal vieną iš kriterijų, kad šalia būtų metro ir žema kaina. 

Rinktis viešbutį.

Jei kartais netinka šie apartamentai siūlome Jums kitus, bet šiek tiek brangesnius apartamentus Romoje. 

Kita pigi nakvynė Romoje

Ši šiek tiek brangesnė nakvynė Romos širdyje šalia metro. 

Rinktis viešbutį.

Leave a comment