Puiki proga nulėkti į Turkiją – viskas įskaičiuota, 7 naktys, kaina 239 €(04.26-05.03)


Gera proga nulėkti į Turkiją

Labai puiki galimybė nulėkti į Turkiją. 7 naktys su paslauga “viskas įskaičiuota” kainuoja 239 eurai. Paskutinės minutės galimybė ganėtinai pigiai pasižvalgyti po Turkiją, aplankyti lankytinas vietas paskanauti Turkijos patiekalų ir galbūt jei oras leis pasimaudyti jūroje 🙂.

Panašios ekonominės klasės kelionės su viskas įskaičiuota netrukus ženkliai pabrangs nes prasidės atostogų sezonas. Gegužės pradžioje orai jau būna ganėtinai įšilę, o ir kaina labai patraukli. Žinoma reikėtų pasiplanuoti pinigėlių ir nenumatytoms išlaidoms. Jei tik apsisprendėte, kad norite pigiai pakeliauti pasitikrinkite ar turite reikiamus ir galiojančius dokumentus kreipkitės į kelionių organizatorių “Novaturas“.

Pigi kelionė į Turkiją su viskas įskaičiuota viešbutyje " Galaxy beach".
Orai Alanijoje

Jūsų kelionės metu nusimato 22-23 laipsniai šilumos. Bus ganėtinai saulėta ir šilta. Vandens temperatūra apie 20 laipsnių šilumos. Žinoma nebus taip šilta kaip įprastą rugpjūčio ar rugsėjo mėnesį turkiją. Kaip bebūtų bus labai šilčiau nei Lietuvoje tuo metu 🙂.

Kelionės į Tukriją balandžio ir gegužės menesiais

Mūsų praktika ir patirtis rodo, kad didžiausia tikimybė aptikti laaabai pigius bilietus su viskas įskaičiuota į Turkiją yra būtent balandis ir gegužė. Ypač gerai jei rasite paskutinės minutės kelionė su viskas įskaičiuota gegužės mėnesį, nes orai jau būna šilti, o ir kaina būna labai maža.

Jei jau galutinai apsisprendėte siūlome pasidomėti apie netoliese esančias lankytinas ir populuarias vietas regione. Labai rekomenduojame aplankyti Pamukalę, Alanijos miestą ir kitas gerai žinomas ir turitų mėgiamas vietas.