Portugalija – 9 dienų kelionė į Portugaliją Algarvės kurortus 481 €


Savarankiška kelionė į Portugaliją. Pigus skrydis į Faro oro uostą, 9 naktys Algarvės regione pasirinktuose apartamentuose.

Nuostabioji Portugalija

Portugalijos regionas Algarvė garsėja savo nuostabiais paplūdimiais ir gražia gamta. Ką pamatyti Portugalijoje? Jei tik turite galimybę skriskite į Faro iš Vilniaus. Ten geriausia išsinuomoti pigiausią automobilį ir pradėkite žvalgytis po pietinę Portugalijos sritį vadinamą Algarve. 

 

Dėmesio: kaina paskaičiuota už šiuo metu surastą pigų skrydį ir rekomenduojamus apartamentus, Jums reikia papildomai numatyti išlaidas už bagažą, pervežimą iki viešbučio ar automobilio nuomą ir kitus mokesčius.

Albufeira

Vienas garsiausių Portugalijos kurortinių miestų. Albufeira turi gražius paplūdimius ir gražią gamtą. Jei tik norite pamatyti skardžius ir smaragdinį vandenį vykite į Albufeira ar šalia esančius kurortus Lagos, Carvoeiro, Portimao. 

Faro

Miestas Faro yra vienas lankomiausių miestų Portugalijoje dėl čia esančio oro uosto. Pagrindinis srautas keliautojų, kurie nori pamatyti Algarve ir jos paplūdimius leidžiasi Faro oro uoste ir iš ten pasiskirsto po visą Algarvės regioną, vieni renkasi Albufeirą, kiti Carvoeiro ar aplinkui esančius kurortus. 

Faras - Portugalijos miestas, lankytina vieta.

Pigus skrydis su persėdimu į Portugaliją

Skrydis dar šį rugpjūčio mėnesį iš Vilniaus į Faro su vienu persėdimu. Gaila bet šiuo metu vis dar nėra tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į šį nuostabų rojaus kampelį. 

Prabangūs apartamentai netoli Faro – Algarve

Pakankamai prabangūs apartamentai, kuriuos suradau per airbnb svetainę.  Nurodyta kaina yra užsakant apartamentus dviems asmenims, taigi vienam už 9 nakvynes apartamentai kainuos 177 eurai. 

Leave a comment