Pigi kelionė į Kiprą – 7 naktys tik 138 €, prabangūs apartamentai Kipre (12.06-12.13)

Kelionė į Kiprą, prbangūs apartamentai Kipre

Pigi kelionė į Kiprą

Super pigi kelionės idėja į Kiprą. Tiesioginis skrydis ir prabangūs apartamentai tik 138 € žmogui. Kelionės trukmė net 7 naktys. Tai yra savarankiška kelionė paskubėkite užsisakyti bilietus ir rekomenduojamus apartamentus. Minimi apartamentai paliko tikrai neblogą įspūdį, yra šalia jūros, turi gerus atsiliepimus. Pigus tiesioginis skrydis į Kiprą

Lėktuvų bilietai skrydžiui tiesiogiai į Kiprą. Kelionės avialinijos Ryanair, išvykimo data gruodžio 6 dieną, o grįžimas į Kauną gruodžio 13 dieną. Lėktuvo bilietų kaina vos 64 eurai už skrydį į abi puses :).  Jei jau žinai, kad gali sau leisti pasižvalgyti po Pafosą Kipre tuomet rekomenduoju nelaukti kol pabrangs lėktuvo bilietai. 

Tiesioginis skrydis iš Kauno į Kiprą - Pafosas

Pigūs ir prabangūs apartamentai Kipre

Nerealiai atrodantys apartamentai Kipre už labai žemą kainą. Apsistojant dviese šiuose apartamentuose Jums kainuos tik 154 eurai. Chloraka Terrace apartamentai yra gerai vertinami buvusių lankytojų. Booking reitinge jie gauna aukštesnį nei aštuonių balų reitingą. 

Pigūs ir prabangūs apartamentai Kipre.

Rinktis pigų viešbutį Paryžiuje.

Orai Kipre gruodį

Orų istorija rodo, kad vidutinė orų temperatūra Kipre gruodžio mėnesį vyrauja 17 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra net 21 laipsnis šilumos 🙂 skamba nerealiai, kai žinome, kad Lietuvoje Baltijos jūra sušyla iki panašios temperatūros.