Kokia pigi kelionė į Paryžių, 4 naktys viešbutyje 160 €, plius pigus skrydis į Paryžių (09.04-09.08)

Eifelio bokštas Paryžiuje - Pigi kelionės idėja į Paryžių ir lankytinos vietos Paryžiuje.

Kokia pigi kelionė į Paryžių. Pigus tiesioginis skrydis į Paryžių ir gerai vertinamas viešbutis už 160 € žmogui. Savarankiška kelionė rugsėjį, keturios naktys meilės mieste Paryžiuje….

Paryžius 

Lankytinos vietos

Paryžiuje rugsėjo mėnesį vyrauja vasariški orai, todėl puiki galimybė prasitęsti vasarą būtent ten. Šiame meilės mieste yra gausu populiarių ir lankytinų vietų, kurias mėgsta turistai iš viso pasaulio. Verta išskirti kelias iš jų: Eifelio bokštas – tai turbūt unikaliausias koks gali būti miesto simbolis. Kiekvienais metais Eifelio bokštą aplanko apie 30 milionų keliautojų. Taip pat verta paminėti ir Luvro muziejų – vienas didžiausių muziejų pasaulyje, jame rasite garsūjį “Mona Liza” paveikslą, mūmijas ir kitas istorines vertybes. Eliziejaus laukai – vietas kurioje galite pasivaikščioti ir pailsėti, Noterdamo bažnyčia ir gausybė kitų garsių objektų.

….

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Suradome pigius lėktuvo bilietus tiesiai į Paryžiaus oro uostą Buve. Iš ten teks važiuoti autobusu ar mikriuku iki Paryžiaus centro už papildomą kainą.  Išskridimas iš Vilniaus rugsėjo 4 dieną, grįžimas į Vilnių rugsėjo  8 dieną. Jei rezervuosite bilietus dabar tikėtina, kad pačiupsite šiuos pigius lėktuvo bilietus. 

Pigus viešbutis Paryžiuje

Štai Jums ir pigus viešbutis su ganėtinai gerais atsiliepimais keliautojų iš Lietuvos Viešbutis yra šalia metro stoties, o tai labai svarbu norint patogiai keliauti ir norint pamatyti kuo daugiau lankytinų vietų. Kaina nurodyta apsistojant dviems asmenims, taigi kaina vienam už 4 naktis yra apie 94 eurus. Paprastai viešbučiai Paryžiuje nėra labai kokybiški lyginant su viešbučiais tarkime Turkijoje, bet šis atrodo tikrai patrauklus 🙂

Leave a comment