Kipras – 7 naktys Kipre apartamentuose su atšaukimu, kaina 188 € (04.16-04.23)


7 naktys Kipre

7 naktų savarankiška kelionė į Kiprą. Labai nedrąsiai dairausi pigios kelionės idėjos, pasidalinu ja su Jumis, tačiau pati dvejoju ar balandžio viduryje jau grįšime į ramesnius laikus dėl Covid-19. Kaip bebūtų nepraleisiu progos pasidalinti su Jumis dar viena pigia kelionės idėja. Galbūt ji Jus sudomins. 

Pigus skrydis lėktuvu

Ganėtinai pigūs lėktuvo bilietai iš Kauno į Kiprą Pafoso miestą balandžio 16 d. Skrydis atgal į Kauną balandžio 23 dieną.  Lyginant su panašiu laikotarpiu prieš kelis metus tai kainos yra ženkliai didesnės, nors jos yra mažesnės su kitais skrydžiais. Skrydžio į abi puses kaina siekia 94 € žmogui. Rezervuokite skrydžio bilietus savarankiškai.

Lėktuvo bilietaiPigi nakvynė Pafose balandžio mėnesį

Pigi kelionės idėja su pigia nakvyne Pafose. Tai labai gerus Lietuvių atsiliepimus turintys apartamentai Pafose, patogi vieta. Kaina apsistojant dviese 189 €, vienam kainuoja 95 € už septynias naktis. Apartamentus galima nemokamai atšaukti iki nurodytos datos. Rinktis pigų viešbutį.

Kiti pigesni apartamentai be atšaukimo galimybės

Jei esate tikri dėl savo kelionės galite rinktis ir šiuos apartamentus, kurie neteikia atšaukimo galimybės. Kaina 182 € apsistojant dviese.  Šiuos apartamentus jau  esame  Jums  rekomendavę  anksčiau.  Jie yra patogioje  vietoje,  matosi  jūra.

Orai Kipre Balandį

Vidutinė orų temperatūra Kipre balandžio mėnesį vyrauja apie 20 laipsnių šilumos pagal Celcijų. Balandžio mėnesį vidutiniškai lyja 2 dienas iš 30 ties. Vidutinė vandens temperatūra apie 20 laipsnių šilumos, vanduo dar nėra labai įšilęs.